Stal Nierdzewna - Hurt-Detal

Usługi, które świadczymy to:

Cięcie Laserem

W metodzie cięcia laserem rozdzielenie materiału następuje w procesie miejscowego topienia i odparowywania warstwy metalu przy pomocy energii wiązki promienia laserowego. Następuje to przy bardzo ograniczonym oddziaływaniu cieplnym na materiał, a metoda pozwala uzyskać dużą prędkość cięcia, przy zachowaniu bardzo wysokiej precyzji. Jakość krawędzi cięcia jest tak wysoka, że nie wymaga dodatkowej, pracochłonnej obróbki skrawaniem. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Technologia cięcia laserem umożliwia wycinanie dowolnie skomplikowanych kształtów oraz dodanie do nich elementów pomocnych w dalszym procesie obróbki . wpusty, wypusty i otwory technologiczne, grawerowanie linii i punktów technologicznych, itp. Ta metoda pozwala na rezygnację z kosztownego w wykonaniu oprzyrządowania, gwarantując idealną powtarzalność kształtu, niezależną od wielkości serii produkcyjnej. Specjalne oprogramowanie wycinarki umożliwia optymalne rozmieszczenie wycinanych elementów na arkuszu, co zapewnia minimalną ilość odpadu. Aktualnie posiadamy 4 wycinarki laserowe sterowane numerycznie (CNC).

Cięcie Strumieniem Wody

Metoda cięcia strumieniem wody jest bardzo uniwersalna i posiada szerokie zastosowanie. Narzędziem tnącym jest skoncentrowany i podawany pod wysokim ciśnieniem strumień cieczy lub mieszanki cieczy i materiału ściernego. Istotną zaletą cięcia wodą jest brak oddziaływania cieplnego. Tej metodzie obróbki nie towarzyszy zmiana struktury ciętego materiału oraz nie występują naprężenia znane z klasycznych metod cięcia. Przy zachowaniu bardzo wąskiej linii cięcia otrzymujemy dokładną powierzchnię krawędzi. Wycinanie wodne dla szeregu materiałów jest jedyną dostępną metodą pozwalającą uzyskać dowolny kształt ciętego elementu w jednej operacji technologicznej.

Cięcie wodą znajduje zastosowanie dla bardzo szerokiego spektrum materiałów:

Gięcie

Cięcie płyt aluminiowych na formatki

  • stal nierdzewna bielsko, podbeskidzie
  • stal kwasoodporna
  • aluminium, kwasiak
  • armatura spożywcza
  • rury, rury, pręty, profile
  • bielsko-biała, czechowice-dziedzice, żywiec
  • hurtownia stali nierdzewnej
  • ceowniki, kątowniki, teowniki, dwuteowniki, kształtowniki
© 2011-2017, grupaperun.net
stat4u